top of page

HANGİ KONUDA YARDIMA İHTİYACINIZ VAR

Arıza kodu ve yazılım kontrol ile başlayan süreç, araç kaldırma, gözle kontrol ve yol testi ile sonuçlanır. En doğru çözüm birden fazla uzman görüşü ile tespit edilir, yedek parça kontrolü yapılır ve garantili çözüm olarak müşteriye bilgi aktarılır.

MOTOR MEKANİK

Motor aracın kalbi iken yürüyen kısımları ayaklarıdır. Bazen yürüyende oluşan bir arıza zamanında uygun fiyatlara yapılabilecekken çözülmez ise daha maliyetli problemlere yol açacaktır.

YOL YARDIMI

Aracınızı doğru ellere emanet etmek için 7/24 çekici ve yol yardım hizmeti veriyoruz.

ARAÇ KONTROL

Çeşitli marka model araçlar içi özel yazılımlar bulunmaktadır ve günümüz araçlarında en hızlı şekilde doğru yola gitmek için doğru yazılımlar kullanmak gerekir. Tek bir cihaz ve yazılım tüm araçlara hizmet veremez ve bir çok kez yanıltarak onarım maliyetini büyütür.

SERVİS EKİPMANLARI

Sağlıklı bir tamir ve bakım için en iyi ekipmanları kullanıyoruz. Her bir vidayı sıkarken gerekli tork değerini dahi takip ediyoruz.

PERİYODİK BAKIM

Bir araçta en önemli kısım zamanında orjinal malzemeler ile yapılmış olan bakımdır. Maalesef günümüzde en bilindik markaların sahteleri mevcuttur. Bakımlarda kullandığımız her malzemeyi sadece ana distribütörden temin ediyoruz.

AKÜ DEĞİŞİMİ

Bazı arızaların altında çok masum bir sebep olan akü yatar. Zayıflamış bir akü araç beyninin çok çeşitli arıza kodlarını işlemesine sebep verir.

bottom of page